Сирење риба Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Shabu Shabu -> Сирење риба Бол
Сирење риба Бол се еден од повеќето класични состојки за hotpot меѓу кинеските заедници. Многу луѓе имаат тенденција да уживаат во една или две кога има hotpot. Ние имаме специјализирани производство на линија за сирење риба топки, и е сертифициран од страна на прописите за безбедност на храната, што ви ја гарантира безбедноста на храната. Дали сте во потрага за правото снабдувач? Champion Refrigerant Food Co., Ltd. дефинитивно е вашиот најдобар избор. # Ние сме квалификувани извозници Taiwan# Ние сме квалификувани замрзнати фабрика за храна
Сирење риба Бол - SS-4

модел: SS-4
Сирење риба Бол
Риба и сирење Полнети Бол
Риба и сирење Полнети Бол е направен со увезени ароматични сирење. Таа содржи висок калциум и е добар за жица цртање коса, и е еден од корисниците омилени топла тенџере состојки на овие години. За разлика од традиционалните состојки во азиската кујна, риба и сирење Полнети е направена топката е со западниот сирење за совршено да се мешаат со вкус на риба паста, која го збогатува мирисот и вкусот на традиционалните риба топки. Риба и сирење Полнети Бол е вашиот најдобар избор на топла тенџере состојки.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Сирење риба Бол

се многу популарни. Тоа е како класичен пример за мешање на риба минатото со сирење. Ние обезбедуваме висок квалитет сирење риба топки. Наредби се добредојдени. # Тајван замрзната храна Производител # тајвански замрзнати добавувачи топла храна # Тајван законско замрзнати фабрика за храна