Кинески риба Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзнати кнедли -> Кинески риба Бол
Ние сме одамна воспоставени производител ладење храна, специјализирана за производство на замрзнати тофу и сите видови на hotpot состојки. Ние сме сертифицирани од страна на HACCP и ISO22000, а со тоа и гарантира различни безбедни и хигиенски производи. Меѓу кои, на Кинески риба Бол, Сакура ракчиња икрата топки, како и рак стил икрата полнети топки се многу популарни на пазарот. Сите пребарувања се добредојдени. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Ние сме тајвански снабдувач на висок квалитет на замрзната храна # Ние сме квалификувани за заробено извозници храна во Taiwan
Кинески риба Бол - FD-2

модел: FD-2
Кинески риба Бол
Риба и сирење Полнети топки
Нашите риба и сирење Полнети топки е богато полни со состојки. Полнети со посебни избрани увезени сирење со својот огромен мирис, кога ќе се качи, риба и сирење Полнети топки ви овозможи да уживате во силна арома и свиленкаста текстура на сирењето, кои сигурно ќе ви даде уникатно искуство. Риба и сирење Полнети топки "еластичен текстура на слој совршено одговара на полнење, што го прави невозможно да се запре уживање.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние обезбеди голем број на ладење храна за клиенти, вклучувајќи и производи популарен меѓу кинески заедници, како што се

Кинески риба Бол

, Риба и сирење полнети топки, Омар топки, риба и сирење тофу. Доколку сте заинтересирани, вие сте добредојдени да не контактирате. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Висок квалитет на топла тава извозници храна # Набавка на висок квалитет на топла тава foo