Готвење риба топки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната храна -> Готвење риба топки
За сите години, ние сме биле посветени на развој на нови производи, до подигање на квалитетот на нашите производи. Со најстрогите пристап до суровини и состојки, имаме произведено различни популарни производи, како што се Готвење риба топки со летање риба икрата, која е нашето ново развиен производ. Ние се пријавиле на повеќето напредни техники за намешување со рибите ставете да се воздигне на крцкава текстура на риба топки. Со избраниот риба икрата, ние имаме цел за производство на топката на риба со летање риба икрата за да уживате во сите вкусови во вашиот секој залак. Не двоумете се да направат нарачки! # Ние сме квалификувани замрзната храна фабрика # Taiwan Замрзната храна на големо # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна
Готвење риба топки - FFS-3

модел: FFS-3
Готвење риба топки
Риба Бол со летање риба Срна
Нашите риба Бол со летање риба Срна е направен со врвен сурими со нашите пионерски емулзија техника и единствена формула за зголемување на chewiness на риба паста. На крилата риба икрата во рамките задоволително овозможува на корисниците да уживаат во crunchiness и богат вкус од неа.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

Готвење риба топки

со летање риба икрата се направени од вистински состојки вклучувајќи летање риба икрата бескомпромисно, така што ќе можат да го доживеат на експлозијата на икрата риба во секој залак на вашиот. Наредби се добредојдени. # Ние сме квалификувани замрзната храна фабрика # Ние сме професионални извозник на храна топла тенџере # Нашата фабрика се обезбеди висок квалитет на топла тава foo