Рак топка

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзнати кнедли -> Рак топка
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е посветен на истражување и развој да се воздигне на квалитетот на нашите производи. Нашите техники се унапредени година по година. Нашите Рак топка стил полнети топки се полни со рак Срна, со крцкава текстура од надвор, и да ги задоволи меѓународните правила за безбедност на храната. Тие се безбедни и сигурни. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. # Ние сме квалификувани извозници во Тајван # Ние сме професионални извозник на храна топла тенџере # тајвански добавувачи топла тенџере храна
Рак топка - FD-1

модел: FD-1
Рак топка
Раци Ро Стил Полнети топки
На обвивка е направена од врвен риба паста, украсени со зелени жад флеки направени од страна на зеленчук. Раци Ро Стил Полнети топки се обликува во деликатни капки, исполнет со срна и уникатен паста да се потсмеваат на текстура на рак срна. Откако ќе се качи, богатите икрата ќе се шират на вашето непце. Кога ќе се џвака полека, можете да уживате во срна дисперзирани во честички и ароматични, сладок сок, што те прави невозможно да се запре.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

Рак топка

стил полнети топки се изобилуваат со пломби и со тенка кожа од надвор. Тие се направени со вистински состојки, и се многу популарни во целиот Тајван. Тие се секогаш на врвот избор меѓу hotpot состојки. Нарачки се секогаш добредојдени. # Тајван квалитет топла тенџере храна фабрика # Добредојдовте на големо контактирате со нас # Тајван замрзната храна на големо "