Риба Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба топки -> Риба Бол
Риба Бол е традиционалната состојки фаворизирана од страна на јавноста од секаде. Нашите риба топки не содржат конзерванси, ниту whiteners, но да ви преставува својата вистина, оригиналната боја. Ако сте во потрага за безбеден и здрав hotpot состојки, нашите производи апсолутно ќе биде вашиот најдобар избор. # Висок квалитет на топла тава извозници храна # тајванската храна добавувачи топла тенџере # Ние сме тајвански снабдувач на висок квалитет на замрзната храна
Риба Бол - FFB-2

модел: FFB-2
Риба Бол
Риба Бол
Најпознатите Keelung риба Бол е популарен во Тајван за триесет години. Тој има еластичен текстура, и е омилен состојка за повеќето улични продавачи и топла тенџере ресторани. Ние сме посветени да не користи никакви конзерванси или белење агенти. За да го зачува својот оригинален вкус и продолжување на рокот на употреба, ние се применуваат IQF брзо замрзнување техника во производство на клиентите да уживам во тоа без било каква загриженост.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

Риба Бол

Производите имаат мека текстура, која направи да не може да престане да јаде еднаш ќе почнете. Ако имате било какви прашања во врска со hotpot состојки, вие сте добредојдени да не контактирате. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Ние сме професионални извозник на замрзната храна # Ние сме производители на храна топла тенџере # Ние сме тајвански снабдувач на висок квалитет