Риба топки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Жешка Пот храна -> Риба топки
Риба топки се една од најпопуларните hotpot состојки во Taiwan и Хонг Конг. Ние обезбеди клиенти со високо квалитетни и безбедни производи, кои сите ги исполнуваат меѓународните стандарди за хигиена и безбедност. Ние сме во состојба да се произведуваат производи ефикасно да се исполнат потребите на клиентите. Доколку сте заинтересирани, вие сте добредојдени да не контактирате. # Ние сме производители жешка тенџере храна # Нашата фабрика се обезбеди висок квалитет на топла тава храна # Добредојдовте на големо Контактирајте не
Риба топки - HPF-4

модел: HPF-4
Риба топки
Риба и сирење Полнети Бол
Нашите риба и сирење Полнети Бол е направен од страна на нашите специјални дизајнирана модел за креирање на коцка форма, кој ретко се гледа на пазарот. Неговата појава е супер слатки, а таа има еластичен текстура. Нашите специјални изработени сирење полнење со својата силна арома и свиленкаста текстура, исто така, им дава посебен вкус. Вие не сакате да го пропушти шанса да имаат залак!

Прашање Сега +Прашање Сега -
Имаме напредна опрема за производство на сирење

Риба топки

со сигурен квалитет. Ние сме дефинитивно сигурен снабдувач. Вие сте добредојдени да се има дискусија со нас за потенцијална соработка. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Ние сме професионални извозник на замрзната храна # Ние сме жешки тенџере производители на храна