Риба торта

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба Торти -> Риба торта
Мед пандишпан и Риба торта се нашата најгорд производи. Ние користиме високо квалитетни јајца да се вклопуваат совршено со риба паста. Тоа обезбедува уникатна текстура исполнет со мирис на јајца. Таа е направена под нашите бескомпромисен контрола на квалитетот, а со тоа се обезбедува неговата безбедност и хигиена, во прилог на својата tastiness. Дали сте во потрага за сигурен снабдувач? Вие никогаш не може да го пропушти Champion Refrigerant Food Co., Ltd.. # Тајван замрзната храна на големо # Тајван Замрзнати топла тенџере храна добавувачи # Тајван законско замрзната храна фабрика # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика
Риба торта - FFC-3

модел: FFC-3
Риба торта
Риба торта
Можете ли да замислите да се меша торта и топла тенџере сите состојки заедно? Ние ги користиме редовно густа паста риба со нашата единствена техника за да се произведе торта како густа Риба торта. Во облик на редовни торта, торта риба, различни од редовните риба торта, има врвен подуени текстура и јајце мирис. Дали сте предвидување за нов savoring? Тогаш мора да го пробате.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите мед пандишпан и

Риба торта

се високо фаворизирана од страна на корисниците. Таа има густа текстура која е различна од другите риби колачи. Тоа е влажна со мириси на јајцата. Испробај го. # Добредојдовте на големо контактирате со нас # Ние сме квалификувани за замрзната храна извозници во Тајван # тајвански производител специјализирана за топла тенџере # тајвански добавувачи топла тенџере храна