Риба тек

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Жешка Пот храна -> Риба тек
Сакура ракчиња икрата топки се еден од нашите најпопуларни производи. Тие се многу вкусни, и кога ќе се намерно се џвака на неа, ќе се доживее со crunchiness на Риба тек. Тие се добро примени од страна на јавноста. Ве молиме да не го пропушти овој производ кога сте шопинг со нас. # Набавка на висок квалитет на топла тава храна # Taiwan законско замрзната храна фабрика # Ние сме жешки тенџере на големо со храна
Риба тек - HPF-2

модел: HPF-2
Риба тек
Сакура риба ракчиња тек
Во традиционалната кујна, балансот на бојата, мирисот и вкусот е најважно на сите. Дали некогаш сте биле загрижени дека се уште постои нешто недостасува од вашата чинија, по што го прави толку вкусни? Нашите Сакура риба ракчиња тек е дефинитивно вашиот најдобар одговор на тоа. Изработени од влакнести морски ракови и специјални избрани срна обложени со врвен сурими, украсени со живописни мандарина боја, Сакура риба ракчиња тек ќе фати вашето внимание во супа и да сте жедни за тоа, кога ќе уживате во вашата супа.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Риба тек

и Сакура ракчиња икрата топки се добри за сите видови на hotpot, станува за компот, тестенини и супи. Строен на големината на топки се совршени за уметноста на позлата. Ако сте во потрага за правото состојка, Сакура ракчиња икрата топки се дефинитивно вашиот еден и единствен избор. # Тајвански замрзнати добавувачи топла храна # Тајван квалитет топла тенџере фабрика за храна