Риба Ролс

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната храна -> Риба Ролс
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е во потрага по соработник. Ние сме во состојба да ви ги обезбеди сите производи одобрени со прописите за безбедност на храна. Нашите производи се вкусни со висок квалитет и конкурентни цени. Ние сме способни да дава наредби на време, и се водечки Бред за hotpot состојки во Тајван. Нашите производи, како што се Риба Ролс, Сакура ракчиња икрата топки, риба тофу сирење, и замрзнати тофу се многу популарни. Доколку сте заинтересирани, ве молиме Контактирајте не. # Ние сме производители на храна топла тенџере # Висок квалитет топла тенџере извозници храна # Набавка на висок квалитет на топла тава храна
Риба Ролс - FFS-1

модел: FFS-1
Риба Ролс
Сакура риба ракчиња тек
Шарени изглед Сакура риба ракчиња тек е таа да стане совршен боја натпревар во жешка тенџере кујна прави. Сакура риба ракчиња тек е направен од влакнести морски ракови и риби срна, обложени со риба паста. Покрај пријатниот мирис на море рак, кога ќе се качи, исто така можете да уживате во crunchiness на риба икрата. Сакура риба ракчиња тек е дефинитивно една од најомилените состојки за повеќето корисници. Поради својата привлечен изглед, Сакура риба ракчиња тек е секогаш се доделени производ за многу nabeyaki или shabu shabu ресторани, што ги прави нивните platting повеќе апетитот.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Риба Ролс

се популарни состојки во hotpot. Ние сме сериозни во врска со нашите суровини и состојки, кој ви овозможува да навистина се вкусат Срна во икрата топки Сакура ракчиња. Restauranteurs многумина се склони да се стави Сакура ракчиња икрата топки во hotpot, соја чорба, hotpot тестенини, или ODEN. Сакура ракчиња икрата топки се толку вредно производ. # Ние сме квалификувани за замрзната храна извозници во Тајван # тајвански производител специјализирана за топла тенџере храна