Риба Тофу

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба Торти -> Риба Тофу
Риба Тофу е еден од нашите добро развиени производи во нашите производни линии. Со децении, тоа е фаворит на пазарот. Ние нудиме високо квалитетни производи со конкурентни цени. Ние се применуваат бескомпромисен контрола на квалитетот за да се обезбеди сите наши производи да се задоволат стандардите и прописите за безбедност на храна. Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е дефинитивно одлична ладење храна снабдувач дека вие не сакате да ја пропуштиме. # Набавка на висок квалитет на топла тава храна # Taiwan ОЕМ замрзната храна фабрика # тајвански топла тенџере храна добавувачи
Риба Тофу - FFC-1

модел: FFC-1
Риба Тофу
Риба Тофу
Риба Тофу е традиционалната состојка за јапонски жешка тенџере кујна, и се користи најчесто во топла тенџере и oden. Нашите риба Тофу е направен со увезени врвен риба атипичен. По пареа и ситно, риба Тофу е тогаш длабоко пржени со висока температура, кој подеднакво го прави шест авиони златни совршено. Риба Тофу со својот прекрасен изглед и генерал-мека уште разџвакани текстура е многу популарна состојка за топла тава.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние обезбедуваме висок квалитет

Риба Тофу

со својата мека текстура, која е популарна меѓу корисниците. Тоа може добро како состојки за hotpot, ODEN или тајвански длабоко пржената закуски. Таа доаѓа во пристојна големина и изгледа добро во позлата. Наредби се добредојдени. # Ние сме професионални извозник на замрзната храна # Ние сме производители на храна топла тенџере # Ние сме тајвански снабдувач на висок квалитет на замрзната храна