Пржена риба Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба топки -> Пржена риба Бол
Ние сме hotpot производителот со 30 години историја, производство на различни hotpot состојки, од замрзната риба колачи, да се Пржена риба Бол, Да јастог топки. Ние сме способни за обезбедување на вас на различни опции за вкус. Нашите производство линија е сертифициран од страна на меѓународни институти хигиена (HACCP & ISO22000), и може да ви гарантира безбеден и вкусни производи. # Taiwan Замрзната храна на големо # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика
Пржена риба Бол - FFB-3

модел: FFB-3
Пржена риба Бол
Пржена риба Бол
По длабоко пржени со висока температура, пржена риба топки се обложени со златна боја, а мирисот се пополнува секоја топка. Високата температура кондензира риба паста, која се издигнува крцкава текстура на пржена риба Бол. Нејзините chewiness ги тера луѓето да можеме да престанеме да ужива во него. Во прилог на заеднички начин на готвење во жешки тенџере, пржена риба, исто така, може да биде состојка за скара. По скара, неговиот мирис и понатаму ќе се покачени.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Пржена риба Бол

се еден од најчестите hotpot состојки. Нашите пржена риба топки имаат крцкава текстура, со висок квалитет и конкурентна цена. Ако имате било какви потреби во hotpot состојки, вие сте добредојдени да не контактирате. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Ние сме професионални извозник на замрзната храна