Пржена риба топки

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Shabu Shabu -> Пржена риба топки
На Пржена риба топки на Champion Refrigerant Food Co., Ltd. се Hight конкурентни во однос на квалитетот, изглед, и цена. Сите наши производи не содржат конзерванси, а нашите линии за производство се строго контролирани. Champion Refrigerant Food Co., Ltd. исто така е сертифициран од страна на HACCP и ISO22000. Нашите пржена риба топки се апсолутно вкусни и безбедно. Наредби се добредојдени. # Висок квалитет на топла тава извозници храна # Набавка на висок квалитет на топла тава храна
Пржена риба топки - SS-3

модел: SS-3
Пржена риба топки
Пржена риба Бол
Нашите пржена риба Бол има густа и крцкава текстура. Богато исполнет со неговите состојки, пржена риба Бол е длабоко пржени со висока температура за да се направи на површината златни совршено во секој начин, и многу вкусна. Освен тоа, нашата пржена риба Бол е добро за долги готвење и станува за компот. Исто така е добро за длабоко пржење или печење. Пржена риба Топката оди добро со разни сосови, како што кари, зачинета сос, или BBQ сос.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Пржена риба топки

се производ кој може да се користи во многу различни места. Без разлика дали во hotpot, печење, длабоко пржење, кари, или соја чорба, секогаш може да се види. Нашите пржена риба топки се со висок квалитет и се безбедни. Наредби се добредојдени. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика # тајвански топла тенџере храна добавувачи