Пржена риба торта

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба Торти -> Пржена риба торта
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е hotpot состојки производител на 30 години. Нашите Пржена риба торта на фестонирам форма може да се купат преку секоја голема мало во Taiwan. Поради својата единствена текстура, која им овозможува да ги апсорбира супа во hotpot, стана еден од фаворитите на клиентите. Дали сте во потрага за одличен снабдувач? Ве молиме контактирајте со нас сега. # Ние сме тајвански снабдувач на висок квалитет на замрзната храна # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика
Пржена риба торта - FFC-4

модел: FFC-4
Пржена риба торта
Пржена риба торта на фестонирам облик
Нашите пржена риба торта на фестонирам облик е направен од влакнести морето рак обложени со врвен риба паста, и е длабоко пржени со висока температура да им даде убава златна изглед. Кога готви во топла тенџере, ишаран текстура создадени со мешање на рак и риби паста ќе ја апсорбира супа, која ќе тече на вашето непце со мирис кога ќе уживам во тоа. Тоа ќе го направи најдоброто жешка тенџере искуство за вас.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме специјализирани за производство на сите видови на hotpot состојки, вклучувајќи ги класичните состојки како што се

Пржена риба торта

на фестонирам форма и пржена риба топки, и ново измислени состојки како што се сирење риба тофу. Сите наши производи се со висок квалитет и конкурентна цена. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. # Тајван замрзната храна Производител # тајвански замрзнати добавувачи топла храна # тајвански производител специјализирана за топла тенџере