Пржена риба Торти

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната храна -> Пржена риба Торти
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е ладење храна производителот со 30 години историја. Ние сме биле посветени на унапредувањето на нашите капацитети и техники за да се обезбеди на клиентите со вкусни, безбедно и хигиенски hotpot состојки. Имаме голем број на производни линии, а се во можност да им понуди на клиентите на различни производи, од класични јастог топки, да се Пржена риба Торти на ајкула перка форма, да се замрзнат кнедли. Имаме се што можете да замислите. Наредби се добредојдени. # Висок квалитет на топла тава извозници храна # Набавка на висок квалитет на топла тава храна # Taiwan Производител на замрзната храна
Пржена риба Торти - FFS-4

модел: FFS-4
Пржена риба Торти
Пржена риба торта на ајкула перка облик
Нашите пржена риба торта на ајкула перка облик е направен од влакнести морето рак обложени со врвен риба сурими. Морето рак се исечени достојно, а потоа се длабоко пржени во висока температура за да се направи убава златна изглед со богата арома. Варен во топла тенџере, пржена риба торта на ајкула перка облик ќе ја апсорбира супа на топла тава. Чорбата се мешаше со морски ракови ви овозможува да уживате сласта на супата. кои ќе ве направам невозможно да се запре.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Пржена риба Торти

на ајкула перка форма е една од класичните јапонски hotpot состојки, и се длабоко фаворизирана. Ние ги користиме морски рак месо обложени со риба паста висока класа, и длабоко СРЈ тоа, што го прави вкусни и полн со мирис. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. # Тајван законско замрзната храна фабрика # Ние сме жешки тенџере храна дилери # Ние сме жешки тенџере производители на храна