Замрзнати кнедли

Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е производител специјализиран Замрзнати кнедли. Неодамна, замрзнати кнедли се популарни, и ние, исто така, развива и произведува неколку производи на нашиот бренд, кои биле добро примени. Ние сме биле концентрирајќи се на истражување и развој на нови производи за да го подигне квалитетот на нашите производи, како и проширување на нашите производни линии, за да се обезбеди на нашите клиенти за да добијат сите видови на нови производи со конкурентна цена. # Ние сме професионални производител на замрзната храна # Taiwan ОЕМ замрзната храна фабрика # Ние сме квалификувани замрзнати фабрика за храна
 • Рак топка - FD-1
  FD-1 : Рак топка
  Раци Ро Стил Полнети топки
  На обвивка е направена од врвен риба паста, украсени со зелени жад флеки направени од страна на зеленчук. Раци Ро Стил Полнети топки се обликува во деликатни капки, исполнет со срна и уникатен паста да се потсмеваат на текстура на рак срна. Откако ќе се качи, богатите икрата ќе се шират на вашето непце. Кога ќе се џвака полека, можете да уживате во срна дисперзирани во честички и ароматични, сладок сок, што те прави невозможно да се запре.
 • Кинески риба Бол - FD-2
  FD-2 : Кинески риба Бол
  Риба и сирење Полнети топки
  Нашите риба и сирење Полнети топки е богато полни со состојки. Полнети со посебни избрани увезени сирење со својот огромен мирис, кога ќе се качи, риба и сирење Полнети топки ви овозможи да уживате во силна арома и свиленкаста текстура на сирењето, кои сигурно ќе ви даде уникатно искуство. Риба и сирење Полнети топки "еластичен текстура на слој совршено одговара на полнење, што го прави невозможно да се запре уживање.
 • Морски Бол - FD-3
  FD-3 : Морски Бол
  Морски Potage Полнети топки
  Морски вариво Полнети топки се нашите посебен производ. Тоа е најдобар пример на совршена мешавина од топла тенџере состојки и морски плодови potage. На морска храна potage полнење е збогатен со мирисот на млеко и corns. Обложени со риба паста, пополнувањето на морска храна Potage Полнети топки овозможува на корисниците да уживаат во богатата juiciness на топки кога се гризе, а нивните мирис дури и ќе остане откако заврши, што го прави сте жедни повеќе.
 • Жешка Пот Urchin Бол - FD-4
  FD-4 : Жешка Пот Urchin Бол
  Море Urchin Стил Полнети топки
  Нашите Море Urchin Стил Полнети топчиња се направени од специјални избрани срна, риба паста, како и специјални паста со нашата единствена техника за да се потсмеваат на текстура на морето Urchin, кој им овозможува на корисниците да уживаат во smoothy и сочни полнење прво, проследено со залак уникатна текстура на икрата со crunchiness. Откако ќе го пробаат, никогаш нема да биде во можност да се запре.
Имаме се стремело за подобрување на процесот на производство на нашите фабрики за ефикасноста во производството на

Замрзнати кнедли

. Како производител на масовно производство, ние се наменети за обезбедување на клиенти со висок квалитет во најкусо време. Ве молиме контактирајте не ако се заинтересирани. # Ние сме квалификувани за замрзната храна извозници во Тајван # Ние сме професионални извозник на замрзната храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика