Замрзната риба Торти

Champion Refrigerant Food Co., Ltd. има различни на производство на линии за hotpot состојки. Ние сме биле посветени на измислување и развој на нови производи од традиционалните состојки. Нашата изворна пржено и Замрзната риба Торти биле многу популарни. Ако сте во потрага за нетрадиционалните hotpot состојки, ти дефинитивно треба да ги погледне во нашите производи. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Ние сме квалификувани замрзната храна фабрика # Ние сме професионални извозник на храна топла тенџере
 • Риба Тофу - FFC-1
  FFC-1 : Риба Тофу
  Риба Тофу
  Риба Тофу е традиционалната состојка за јапонски жешка тенџере кујна, и се користи најчесто во топла тенџере и oden. Нашите риба Тофу е направен со увезени врвен риба атипичен. По пареа и ситно, риба Тофу е тогаш длабоко пржени со висока температура, кој подеднакво го прави шест авиони златни совршено. Риба Тофу со својот прекрасен изглед и генерал-мека уште разџвакани текстура е многу популарна состојка за топла тава.
 • Риба Тофу Состојки - FFC-2
  FFC-2 : Риба Тофу Состојки
  Риба и сирење Полнети Блок
  Риба и сирење Полнети блок е еден од нашите најпопуларни производи. Направени со спојувајќи во совршена пропорција од врвен риба паста и специјални избрани увезени сирење, корисниците дури и да уживате во огромна мирис на сирење пред да имаат неа. На крем ароматични сирење, се шири надвор од вашата непцето, ќе ви даде пријатен вкус. Риба и сирење Полнети блок е дефинитивно мора да се обиде состојка за топла тава.
 • Риба торта - FFC-3
  FFC-3 : Риба торта
  Риба торта
  Можете ли да замислите да се меша торта и топла тенџере сите состојки заедно? Ние ги користиме редовно густа паста риба со нашата единствена техника за да се произведе торта како густа Риба торта. Во облик на редовни торта, торта риба, различни од редовните риба торта, има врвен подуени текстура и јајце мирис. Дали сте предвидување за нов savoring? Тогаш мора да го пробате.
 • Пржена риба торта - FFC-4
  FFC-4 : Пржена риба торта
  Пржена риба торта на фестонирам облик
  Нашите пржена риба торта на фестонирам облик е направен од влакнести морето рак обложени со врвен риба паста, и е длабоко пржени со висока температура да им даде убава златна изглед. Кога готви во топла тенџере, ишаран текстура создадени со мешање на рак и риби паста ќе ја апсорбира супа, која ќе тече на вашето непце со мирис кога ќе уживам во тоа. Тоа ќе го направи најдоброто жешка тенџере искуство за вас.
Сите наши производи со висок квалитет на пржено и

Замрзната риба Торти

не содржат конзерванси, така што ние може да гарантира на клиентите за безбедно и вкусни потрошувачка на енергија. Наредби се добредојдени. # Ние сме квалификувани замрзната храна фабрика # Тајван замрзната храна на големо # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна