Жешка Пот Urchin Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзнати кнедли -> Жешка Пот Urchin Бол
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е во потрага по долгорочни соработник. Нашите производи се главните Жешка Пот Urchin Бол, Морски ежови стил полнети топки, Tempura, и замрзнати hotpot состојки, и сите наши производи се сертифицирани од меѓународно ниво. Ве молиме да се чувствуваат слободни да го поставите на било која цел. Ако сте заинтересирани во нашите производи, вие сте добредојдени да не контактирате. # Тајван замрзната храна Производител # тајвански извозници топла тенџере храна # Тајван квалитет топла тенџере фабрика за храна
Жешка Пот Urchin Бол - FD-4

модел: FD-4
Жешка Пот Urchin Бол
Море Urchin Стил Полнети топки
Нашите Море Urchin Стил Полнети топчиња се направени од специјални избрани срна, риба паста, како и специјални паста со нашата единствена техника за да се потсмеваат на текстура на морето Urchin, кој им овозможува на корисниците да уживаат во smoothy и сочни полнење прво, проследено со залак уникатна текстура на икрата со crunchiness. Откако ќе го пробаат, никогаш нема да биде во можност да се запре.
Прашање Сега +Прашање Сега -

Жешка Пот Urchin Бол

се една од нашите hotpot топката производи. ние се пријавиле уникатен техники да се угледа на еж пломби на морето и да ја направат полн со уникатен вкус, кој дефинитивно ќе amaze вашето непце. # Ние сме квалификувани за замрзната храна извозници во Тајван # тајвански производител специјализирана за топла тенџере # Ние сме квалификувани замрзнати фабрика за храна