Омар Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба топки -> Омар Бол
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е ладење храна производителот со 30 години историја. Нашите Омар Бол Производите се фаворизирани од страна на клиентите во целиот свет. Нашите производство линија е добро контролиран и е сертифициран од страна на HACCP и ISO220002. Затоа, ние сме сигурен, одличен снабдувач за вас. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. # Ние сме квалификувани извозници во Тајван # тајвански топла тенџере специјалитет храна производители # Тајван законско замрзнати фабрика за храна
Омар Бол - FFB-1

модел: FFB-1
Омар Бол
Омар Бол
Дали некогаш сте се запрашале како посебен и вкусна риба топката може да биде? Омар Бол дефинитивно ќе ве изненади. Направени со нашите специјални изработени јастог месо обложени со врвен сурими, Омар Бол со повеќе текстури ќе се стопи со сок во вашата уста, заедно со вкусот на нашите специјални избра срна, што го прави невозможно да се заборавиме.

Прашање Сега +Прашање Сега -

Омар Бол

е многу популарна hotpot состојка, и е најдобар избор за hotpot во зимно време. Ако сте во потрага за одличен, ефикасен и стабилен снабдувач, Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е апсолутно вашиот најдобар избор. # Тајван квалитет топла тенџере фабрика за храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика # Добредојдовте на големо контактирате со нас