Морски Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзнати кнедли -> Морски Бол
Во денешно време, hotpot состојки се насочуваат. Секоја година, постојат најмалку десетици на нови состојки на продажба. Ние сме посветени во измислување. Во прилог на уникатен состојки, ние сме со цел за развој на нови погледи за производи. Нашите Морски Бол има уникатен вкус, кој ви овозможува да уживате во мирисот на морска храна. Морски топки се дефинитивно она што не треба да се превиди. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # тајвански топла тенџере специјалитет храна производители # Нашата фабрика се обезбеди висок квалитет на топла тава храна
Морски Бол - FD-3

модел: FD-3
Морски Бол
Морски Potage Полнети топки
Морски вариво Полнети топки се нашите посебен производ. Тоа е најдобар пример на совршена мешавина од топла тенџере состојки и морски плодови potage. На морска храна potage полнење е збогатен со мирисот на млеко и corns. Обложени со риба паста, пополнувањето на морска храна Potage Полнети топки овозможува на корисниците да уживаат во богатата juiciness на топки кога се гризе, а нивните мирис дури и ќе остане откако заврши, што го прави сте жедни повеќе.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

Морски Бол

исполнуваат меѓународните прописи за безбедност на храната, а ако се клиенти во странство, се чувствуваат слободни да направат нарачки. # Тајвански замрзнати добавувачи топла храна # тајвански производител специјализирана за топла тенџере # Ние сме квалификувани замрзнати фабрика за храна