Медузата Бол

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзната риба топки -> Медузата Бол
Имаме повеќето професионални ладење тим за производство на храна. Од развој на производство на амбалажа, имаме најмногу бескомпромисен контрола на квалитетот во текот на производство на линија за да се осигура безбедноста на храната за клиентите. Нашите Медузата Бол е добро надгледувани во производство на линија, а ние може да ја гарантира неговата безбедност, како и deliciousness. Доколку сте заинтересирани, ве покануваме да Контактирајте не. # Ние сме квалификувани замрзната храна фабрика # Добредојдовте на големо контактирате со нас # Ние сме жешки тенџере производители на храна
Медузата Бол - FFB-4

модел: FFB-4
Медузата Бол
Медузата Бол
Медузата Бол е еден од традиционалните риба топки во Тајван. Во прилог на начинот на готвење во жешка тенџере, многу луѓе би, исто така, длабоко СРЈ тоа. Ние користиме голем парчиња на лигњи во нашата Медузата Бол, кој ви овозможува да уживате во crunchiness на лигњи, и покрај еластичен текстура на риба паста. По длабоко пржени, Медузата Бол е покриена со крцкава обвивка, заедно со силен мирис, а вкусот е уште покачена.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите

Медузата Бол

е вкусна и не содржат конзерванси, и се добри за варење или длабоко пржење. Наредби се добредојдени. # Висок квалитет на топла тава извозници храна # Набавка на висок квалитет на топла тава храна # Тајван замрзната храна Производител # Ние сме професионални извозник на храна топла тенџере