Тофу Фиш

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Жешка Пот храна -> Тофу Фиш
Како производител на пионерски ладење храна, ние не само што обезбеди високо квалитетни производи, но, исто така, се посветени на истражување и развој на нови производи. Направени од страна на висок квалитет на сирење со риба паста, сирење Тофу Фиш е наш изум, кој има освоено висока популарност низ целиот свет. Доколку сте заинтересирани, ве покануваме да Контактирајте не. # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # тајвански добавувачи топла тенџере храна # Ние сме квалификувани замрзнати фабрика за храна
Тофу Фиш - HPF-3

модел: HPF-3
Тофу Фиш
Риба и сирење Полнети Блок
Риба и сирење Полнети блок е нашиот прв места во Тајван, со додавање на крем сирење ароматични риба во блокови. За разлика од традиционалните риба блокови, ние додадете врвен сирење во риба блокови. Кога ќе се земе залак, во прилог на густа текстура на риба блок, пак вашето непце ќе биде исполнет со течност ароматични крем сирење. Дури и по ужива во него, вкусната арома сепак ќе остане во вашето непце.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашите сирење

Тофу Фиш

е длабоко фаворизирана од страна на нашите клиенти. Многу од високо крајот hotpot ресторани одбравте да користите нашата сирење риба тофу. Нашите риба тофу сирење има своја уникатна текстура која е надвор од вашето искуство со редовни hotpot состојки. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. # Taiwan Замрзната храна Производител # Ние сме квалификувани замрзнати фабрика за храна