Тофу Замрзнати

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Замрзнати Тофу -> Тофу Замрзнати
Champion Refrigerant Food Co., Ltd. е професионална производител на храна за ладење со најсовремени објекти, и бескомпромисна контрола на квалитетот во текот на производството на Тофу Замрзнати. Ние се гарантира дека сите производи испорачани на купувачите се безбедни и вкусни. #We Се квалификувани замрзната храна фабрика # Нашата фабрика се произведуваат високо квалитетни замрзната храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фактор
Тофу Замрзнати - FT-1

модел: FT-1
Тофу Замрзнати
Замрзнати Тофу
Замрзнати Тофу е нашиот нов производ, се формира неодамна со користење никој генерички пат е изменета на соја протеин. Изработени од природни состојки, ароматични, густи, високо хранливи Замрзнати Тофу може да се готви на различни начини, како што се сува, станува за компот, промешајте-пржење, и длабоко пржење. Таа не содржи жолчките. Вегетаријанците можат слободно да уживаат во тоа. Замрзнати Тофу може да се чува во фрижидер за една година, и е добар за семејствата.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние се применуваат најстрогите управување и најсериозен работа етика на производство на нашите

Тофу Замрзнати

. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со сите дистрибутери. Ако сте заинтересирани за соработка со нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. # Ние сме производители на храна топла тенџере # Ние сме тајвански снабдувач на висок квалитет на замрзната храна # Тајван квалитет топла тенџере фабрика за храна # Taiwan веледрогерија замрзната храна фабрика